5 nejúžasnějších high – tech postelí – takové bychom chtěli!

Možná se vám to bude zdát mírně nesmyslné, vždyť jak můžeme vůbec spojovat postele a high-tech, ale sami dobře víte, že na světě v oblasti techniky, nábytku nebo designu už nic není nemožné a tak i postele už dnes můžeme počítat mezi spotřebiče. Přinejmenším se to týká těchto pěti postelí.
Nejenže má skvělý image a design, je naprosto perfektní pro dnešní „facebook“ generaci. Ve svých útrobách má totiž zabudovaný počítač, televizor, DVD přehrávače a samozřejmě CD přehrávač a reproduktory. Pokud takovouto postel koupíte svému dítěti v pubertálním věku, bude vám opravdu nesmírně vděčné, ale sotva ho už z ní dostanete.

Hollandia Platinum-Luxe
Jak napovídá už sám název, jde skutečně o velmi luxusní model postele. Kromě, špičkové televize, DVD a CD přehrávače a pěti reproduktorů zabezpečujících prostorový zvuk, je ještě vybavena i automatickými opěradly na ovládání. Luxus jako vyšitý

Postel pro děti
Máme i něco pro ty nejmenší. Tato postel s názvem „Jenny System“ je vybavena průsvitnými a odstranitelnými stěnami, abyste neměli žádné problémy při manipulaci s vaším děťátkem. Aby mu bylo vždy teploučko, k dispozici je i infračervený ohřívač. No největším „gólem“ je zřejmě šikovný polštářek, který dokáže monitorovat činnost dětského srdíčka.

Dokonalý relax
To by mohlo být druhé jméno této postele, která se ve skutečnosti jmenuje „Lomme Bed“. Je navržena jako postel, díky které zažijete krásné chvíle plné odpočinku a příjemného relaxu. Totiž kromě toho, že má v sobě zabudovaný přehrávač s kvalitními reproduktory, jejichž zvuk vás obklopí ze všech stran, nabízí i několik možností příjemného osvětlení, která skvělým způsobem pomůže navodit tu správnou relaxační atmosféru.

Točící se postel
Chcete se podívat z okna nebo na televizi, ale nechce se vám stát z postele? Pořiďte si tuto otáčecí postel, která se podle vašich pokynů díky ovládání otočí přesně tam, kam chcete. A jelikož je vybavena, je možné, že se vám už nikdy nebude chtít z ní vstát.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.