Letní dovolená s dětmi

Chystáte se pryč na rodinnou dovolenou, je něco, co každý těší na. Nicméně, držet děti baví na dlouhých letů není!

Neexistuje nic jako neuvěřitelné, jako rodinnou detní dovolená s dětmi někam exotické a daleko. Jediný problém s tím je, že nejvíce exotických a Far Away lokality jsou, dobře, daleko! Můžete mít pocit, skvělé, jakmile jste odstranili se od potíží domova a dál jsou, tím lépe se někdy cítí, ale dostat se tam může být obzvláště stresující samo o sobě, a to je opravdu těžké, když tam jsou děti, které jdou se, že přichází podél pro jízdu.

Existují způsoby, jak se rozejít lety, když jste cestování přes jednoho kontinentu, s více zastávkami v různých místech, aby vaše detní dovolená s dětmi, že mnohem pestřejší a aby se vaše děti před ztrácí zájem, nebo z nudit, protože jsou sedí příliš dlouho v jedno místo.

Pokud máte děti a jste přes oceán pro vaši letní dovolená s dětmi, i když tam není opravdu mnoho pohodlné způsobů, jak se rozejít letu a nechat vaše děti relaxovat a odpočinout si trochu, jako někdo, kdo někdy cestoval ze Spojených států do Austrálie dobře ví. Udržet své děti baví na tyto dlouhou dobu může být obtížný úkol.

Pokud se chystáte být na dlouhých letů se svými dětmi, tam jsou věci, které můžete udělat, aby pomohla věci běžet tak hladce, jak je to možné. Pro jednu věc, když se dostanete na letiště, vést je do aktivit, které mohou být tiše aktivní. Mají soutěž o to, kdo může dělat co nejvíce tajtrlíci (jen pozor na ostatní cestující), nebo jiným způsobem, aby mohli unavit sebe ven. Můžete si to nechat až na palubě letadla, procházky v uličkách trochu, když je bezpečnostní pás znamení je vypnutý. Nevynechávejte naptime pro malé děti v naději, že bude spát v letadle, ačkoli. Někdy víc unavený dostanou, tím těžší je pro ně spát. Pak budete mít jen výstřední dítě na ruce.

Ujistěte se, že máte některé z jejich oblíbených klidné aktivit na ruce, ať už se jedná omalovánky, dětská autíčka (v případě, že může hrát relativně klidně s nimi) nebo příběhy. Nedovolte, aby vaše děti nesou tyto zvláštní činnosti v oblasti, ale spíše rozdělovat je ven v průběhu cesty, dává jim novou věc udělat pokaždé, když se nudit, nebo hyperaktivní s jejich běžné činnosti.

Další skvělý nápad pro udržení své malé děti baví je, aby se bod o koupi jim speciální hračku, jako vycpané zvíře, jen na cestu. Doufejme, že bude trávit hodně času dělat hodně z jejich nové hračky, a méně času přemýšlet o tom mít klidně sedět.

Komentáře nejsou povoleny.